XXVII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW CZERWONAK

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcu jest organizatorem eliminacji gminnych oraz powiatowych
XXVII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków – Czerwonak 2024. Zapraszamy Przedszkolaków do wzięcia udziału w festiwalu!

Jedno PRZEDSZKOLE z gminy SIEDLEC może zgłosić maksymalnie 3 reprezentantów.

Wypełnione karty zgłoszeń, nie więcej niż 3 wykonawców z Przedszkola, prosimy dostarczyć wraz z nagraną muzyką do biura Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcu do dnia 22 kwietnia 2024 r.

Eliminacje gminne odbędą się 7 maja 2024 r. o godz. 10.00 w sali widowiskowej GOK Siedlec. Powołana Rada Artystyczna wybierze laureatów, którzy będą reprezentować gminę Siedlec
w eliminacjach powiatowych. Eliminacje powiatowe odbędą się 8.05.2024 r. o godz. 10:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcu.

Obowiązuje KARTA ZGŁOSZENIA, a szczegóły znajdują się w regulaminie