Wynajem sal i wyposażenia GOK Siedlec

Jeżeli chcą Państwo zorganizować wesele, osiemnaste urodziny, konferencję czy pokaz – mogą  skorzystać Państwo z naszych sal i sprzętu.

Wynajmujemy:

1. salę widowiskową

2. salę taneczną

Oferujemy Państwu wynajem sali widowiskowej na wesela, uroczystości rodzinne, zabawy, pokazy, prelekcje i inne imprezy okolicznościowe. Sala widowiskowa mieści do 200 osób. Posiada: klimatyzację, ogrzewanie, podwyższoną scenę. Jest wygłuszona i akustycznie przystosowana do koncertów i innych wydarzeń artystycznych. Sala posiada na wyposażeniu: stoły i krzesła. Możliwość również wynajęcia kuchni z pełnym zapleczem gastronomicznym.

Sala taneczna mieści 30 miejsc, posiada duże lustra na jednej ze ścian i klimatyzację. Możliwość rozłożenia stołów i krzeseł. Salę można wynajmować na różnego rodzaju spotkania, prelekcje, pokazy i ćwiczenia.

Aby wynająć sale bądź sprzęt Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcu należy przyjść do biura działu administracyjnego GOK-u (II piętro)

1. Wypełnić WNIOSEK

2. Podpisać UMOWĘ (Będzie potrzebny dowód osobisty)

Wszystkie szczegóły wynajmu miejsca bądź wyposażenia GOK-u zostaną przedstawione na miejscu, w Ośrodku Kultury.

Szczegóły znajdują się w Zarządzeniu i Cenniku
W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem administracyjnym 683848069 / ksiegowosc@goksiedlec.pl

cennik