NABÓR OFERT na STOISKA podczas Święta SMAKÓW 2023

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcu informuje przedsiębiorców o możliwości składania ofert na stoiska HANDLOWE, GASTRONOMICZNE i USŁUGOWE  podczas Święta Smaków, które odbędą się 26 sierpnia 2023 na stadionie w Siedlcu.

Przedmiotem oferty jest zagospodarowanie przydzielonego stanowiska na stadionie. Przedsiębiorcy są zobowiązani posiadać własne namioty, własne stojaki lub stoły do ekspozycji towaru, a w przypadku zapotrzebowania na energię elektryczną własne przedłużacze w celu podłączenia się do sieci.

Do złożenia oferty obowiązuje FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który należy wypełnić  zgodnie z zaleceniami.

Zgłoszenia należy składać do 19 czerwca 2023 roku drogą elektroniczną na adres e-mail: poczta@goksiedlec.pl lub pocztą tradycyjną, bądź osobiście w biurze GOK-u.

adres:

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcu
ul. Zbąszyńska 19
64-212 Siedlec

Przedsiębiorcy o wyborze oferty zostaną poinformowani drogą elektroniczną lub telefonicznie. Ogłoszeniodawca ma prawo odmowy udostępnienia miejsca na stanowisko bez podania przyczyny.

W przypadku stoisk promocyjnych. Przypisujemy oferty wg przyjętego harmonogramu.

1. GATRONOMIA CIĘŻKA  czyli dania z grilla, obiadowe, piwo, napoje itp.

2. GASTRONOMIA LEKKA czyli lody, gofry, wata cukrowa itp.

3. STOISKA Z ZABAWKAMI itp.

4. STOISKA PROMOCYJNE

5. WESOŁE MIASTECZKO czyli karuzele, zamki dmuchane itp.

W przypadku punktów 1 i 2, planujemy wybrać dwie firmy obsługujące. Święto Smaków odbędzie się na stadionie Gwiazda w Siedlcu przy ul. Leśnej. Dla zainteresowanych udostępniamy mapę terenu.

W przypadku punktu 5. wyłoniona zostanie jedna firma obsługująca.
W przypadku punktu 3. obowiązuje stawka 100,00 netto za mb stoiska za dzień imprezy

Więcej informacji pod numerem telefonu 68 3848069