Nabór ofert na stoiska – Grójecka Noc Świętojańska!

Nabór ofert na stoiska
handlowe, gastronomiczne i usługowe
podczas Grójeckiej Nocy Świętojańskiej

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcu informuje przedsiębiorców o możliwości składania ofert na stoiska HANDLOWE, GASTRONOMICZNE i USŁUGOWE  podczas Grójeckiej Nocy Świętojańskiej, które odbędą się w 19 czerwca 2021 r. w Grójcu Wielkim w gminie Siedlec.

Przedmiotem oferty jest zagospodarowanie przydzielonego stanowiska na placu przy Sali wiejskiej w Grójcu Wielkim. Przedsiębiorcy są zobowiązani posiadać własne namioty, własne stojaki lub stoły do ekspozycji towaru, a w przypadku zapotrzebowania na energię elektryczną własne przedłużacze w celu podłączenia się do sieci.

Do złożenia oferty obowiązuje FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który należy wypełnić  zgodnie z zaleceniami.

Zgłoszenia należy składać do 11 czerwca 2020 roku drogą elektroniczną na adres e-mail: poczta@goksiedlec.pl bądź osobiście w biurze GOK-u.

adres:

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcu
ul. Zbąszyńska 19
64-212 Siedlec

Przedsiębiorcy o wyborze oferty zostaną poinformowani drogą elektroniczną lub telefonicznie. Ogłoszeniodawca ma prawo odmowy udostępnienia miejsca na stanowisko bez podania przyczyny.

W przypadku stoisk promocyjnych. Przypisujemy oferty wg przyjętego harmonogramu.

1. GASTRONOMIA LEKKA czyli lody, gofry, wata cukrowa itp.

2. STOISKA Z ZABAWKAMI itp.

3. STOISKA PROMOCYJNE

Nie dopuszczamy ofert całościowej wyłączności.

Więcej informacji pod numerem telefonu 683848069