KuLa Czyli KULTURALNE LATO – czas start!!!

Zapraszamy do wzięcia udziału w KuLi!!!
Lata nadszedł czas! W Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcu czeka na Was wiele niesamowitych atrakcji!

ZAPISZ SIĘ I ŚWIĘTUJ LATO RAZEM Z NAMI!

UWAGA!
ZAPISY NA WYCIECZKI RUSZĄ W POŁOWIE LIPCA i dostępne będą na stronie www.goksiedlec.pl/bilety

• To kreatywne zajęcia z malowania na szkle! Każdy z uczestników zajęć otrzyma ramkę i przybory malarskie aby stworzyć coś swojego i wyjątkowego. Warsztaty odbywać się będą w kilku miejscowościach w Gminie Siedlec.
  • Na zajęcia odbywające się w GOK-u w Siedlcu obowiązują zapisy internetowe
  • Na zajęcia odbywające się w poszczególnych miejscowościach obowiązują zapisy telefoniczne lub mailowe. Numery i maile dostępne są na tabeli z warsztatami.
  • Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat
  • Zajęcia poprowadzi plastyk Wiesław Matysik

• To kreatywne i twórcze warsztaty dla wszystkich, którzy lubią pracować z masami plastycznymi. Tym razem tematem przewodnim jest MODELINA i wszystko, co można z niej stworzyć! To bardzo wdzięczny materiał i z pewnością z pomocą Pani Marty Springer powstaną wyjątkowe prace.
  • Na zajęcia odbywające się w GOK-u w Siedlcu obowiązują zapisy internetowe
  • Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat
  • Zajęcia poprowadzi pedagog i plastyk Marta Springer

• To zajęcia dla maluszków w wieku od 1 do 4 lat
    To wielowymiarowe, rozwijające wyobraźnię zajęcia dla dzieci.  W czasie których nie zabraknie baniek mydlanych, farb i kredy. Będzie więc dużo kolorów i dużo dobrej, twórczej zabawy.

Na wszystkie nasze wyjazdy obowiązują zapisy wyłącznie INTERNETOWE
Po rejestracji prosimy o wypełnienie KARTY UCZESTNIKA WYCIECZKI i dostarczenie do Biura Ośrodka Kultury.

Kartę Uczestnika Wycieczki można pobrać ze strony internetowej lub wypełnić w biurze Ośrodka Kultury w Siedlcu.

UWAGA!