Wieczór muzyczno-kabaretowy na DZIEŃ KOBIET

„Wpół do kultury” to kulturalny format, który pod swoimi skrzydłami zmieści wiele różnorakich imprez. Muzyczno-kabaretowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet to oferta specjalnie dla naszych wspaniałych Pań – choć nie  tylko. Na scenie wystąpi Orkiestra Taneczna WIHAJSTER z gościnnym udziałem Marcina Szczechowiaka i Patrycji Korzuchowskiej oraz Kabaretowy Klub Komedii. Całość imprezy poprowadzi jedyny w swoim rodzaju Grzegorz Śmiałek.

Na sali nie znajdziemy tradycyjnych miejsc siedzących jak w sali koncertowej – porozstawiane będą stoliki oświetlone blaskiem świecy przy których będzie można rozkoszować się ucztą dla duszy… a nawet ciała. Przez cały czas trwania koncertu muzyczno-kabaretowego będzie można skorzystać ze słodkiego menu „Cafe Kultura” (Bistro Doprawione).

BILETY W CENIE 10,00 zł do nabycia tutaj